DVTK csapat

Stáb

1972.06.26 születési dátum
HUN útlevél
sportigazgató
1971.11.05 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1983.08.06 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1998.05.20 születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
1977.07.01 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1991.07.15 születési dátum
HUN útlevél
fizioterapeuta
1974.07.28 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető